Analiza oferty dla klientów indywidualnych BNP Paribas

01 kwietnia
10:55 2015

BNP Paribas Bank Polska oferuje swoje produkty zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom. Sprawdźmy, czy oferta banku jest w stanie przebić propozycje kredytowe, depozytowe i ubezpieczeniowe pozostałych na rynku instytucji.

BNP Paribas, podobnie jak wiele innych banków komercyjnych, ma przygotowaną bogatą ofertę produktów bankowych, z której mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa (mikro-, małe i średnie oraz korporacje). BNP Paribas zyskuje coraz większą liczbę klientów dzięki dużej atrakcyjności i konkurencyjności swoich produktów bankowych.

Finanse osobiste

Dla klientów indywidualnych bank przygotował naprawdę ciekawą ofertę kont bankowych, kredytów, inwestycji i oszczędności, kart kredytowych, ubezpieczeń, a także ofertę bankowości internetowej.

Konto Dobrze Dobrane

Jest to konto darmowe (tak przynajmniej można wyczytać w ofercie bankowej), ale tylko wtedy, jeżeli miesięcznie będzie na nie wpływać nie mniej niż 1 tys. zł. Bank proponuje do tego konta kartę debetową MasterCard Standard, Złotą Kartę Debetową MasterCard, darmowe przelewy krajowe, program Money Back, a także kredyt w ROR oraz Szybką Pomoc Zdrowie, Dom, Dziecko.

Kredyty i pożyczki dla klientów BNP Paribas

Bank oferuje wszystkie rodzaje kredytów na korzystnych warunkach. Są to kredyty gotówkowe, oprocentowane już od 5,9 proc.; Gotówka, czyli szybki kredyt przez Internet; kredyt samochodowy w specjalnej ofercie, już od 4,99 proc., czy też kredyt w ROR za 0 proc. Nie brakuje też kredytu hipotecznego oraz pożyczki hipotecznej.

61 dni relaksu

Tyle wynosi okres bezodsetkowy w ofercie kart kredytowych w tym banku. Bank oferuje swoim klientom karty debetowe, kredytowe i przedpłacone. Oferta kart kredytowych jest ciekawa, a termin bezodsetkowy wynoszący aż 61 dni daje klientowi duże możliwości na rozliczenie się z bankiem. Warto dodać, że minimalna spłata zadłużenia wynosi jedynie 3 proc. wartości wykorzystanego limitu.

Oszczędzaj z BNP Paribas

Jeżeli chodzi o oszczędzanie, to bank ma do zaproponowania swoje najlepsze Konto Dobrze Oszczędnościowe, ale oprocentowane jedynie na 2 proc. Lokata PROFITPlus, zakłada na 3–6 miesięcy, połączona jest z wybranym subfunduszem BNP Paribas FIO lub Panorama Funduszy Plus. Korzyści z tej lokaty są jednak dość mgliste i niepoparte konkretami. Warto jednak o tego typu oszczędzanie zapytać doradców tego banku.