Analiza oferty dla klientów indywidualnych w Toyota Banku

05 grudnia
19:49 2016

Toyota Bank istnieje w Polsce już 15 lat. Jest bankiem specjalizującym się w sprzedaży samochodów marki Toyota, ale w jego ofercie nie brakuje innych produktów i usług bankowych przeznaczonych dla klientów indywidualnych.

Oferta Toyota Banku dla klientów indywidualnych jest bogata. Prócz wsparcia przy zakupie samochodów marki Toyota bank oferuje klientom indywidualnym również karty kredytowe, lokaty bankowe, kredyty czy rachunki bankowe. Toyota Bank zajmuje się także działalnością leasingową.

Konto osobiste z kartą

Toyota Bank przygotował ciekawą ofertę konta osobistego dla klientów indywidualnych. Jest to tzw. konto osobiste z kartą, oprocentowane na 0,25 proc. Jeżeli oferta jest w pakiecie z kontem oszczędnościowym, oprocentowanie tego ostatniego rośnie do 2,30 proc. W pakiecie konto osobiste łączone jest z kartą debetową, limitem kredytowym, serwisem assistance i dostępem do konta przez telefon lub Internet. Po szczegóły na ten temat bank odsyła do swoich placówek lub do informacji zamieszczonych na stronach internetowych.

Karta Visa w Toyota Banku

Jest to obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku kart kredytowych. Klienci mogą starać się o prestiżowe karty kredytowe, Toyota Black Perl i Toyota Ice Rose, ze specjalnymi serwisami. Okres bezodsetkowy wynosi do 56 dni. Toyota Bank złożył swoim klientom ciekawą ofertę, proponując im złotą kartę Toyota Double Gold z serwisami bezpłatnymi i atrakcyjnymi serwisami assistance. Szczegóły oferty znajdują się na stronach internetowych lub w placówkach banku.

Lokata na 80 dni

Aktualnie jedną z najkorzystniejszych lokat bankowych na rynku jest lokata Toyota Banku zakładana na 80 dni. Jest to lokata oprocentowana na 3,5 proc., maksymalna kwota wynosi 7 tys. zł. Jest odnawialna. Warto podkreślić, iż można założyć aż 7 takich lokat. Minusem tej lokaty jest obowiązek założenia konta bankowego oraz to, że w razie zerwania umowy traci się odsetki.

Finansowanie zakupu aut

Toyota Bank udziela także finansowego wsparcia przy zakupie aut nowych oraz używanych. Obecnie w ofercie tego banku znajduje się kredyt Niska Rata, którym klienci mogą sfinansować zakup samochodu. Aby wejść w posiadanie nowego auta, wystarczy wkład własny w wysokości 10 proc. wartości auta. Toyota Bank proponuje niskie oprocentowanie kredytu (wynoszące jedynie 5,99 proc.) dla wszystkich modeli Toyoty. Mało tego: auto można zamienić na nowe już po okresie używania 3–4 lat. W Toyota Banku można również starać się o kredyt na zakup używanych aut z gwarancją.

Dokładnie sprawdzaj oferty

Oferty reklamowe we wszystkich bankach niekoniecznie są zgodne z ofertami rzeczywistymi. Toyota Bank nie jest wyjątkiem, dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie auta na warunkach Toyota Banku należy wszystko dokładnie sprawdzić. Ofertę warto też porównać z propozycjami innych banków, jak np. Volkswagen Bank.